Product naam Sony KD-49XG8305 + Soundbar Sony Bravia OLED XR-55A90J (2021) + Soundbar
Sony KD-49XG8305 + Soundbar Sony Bravia OLED XR-55A90J (2021) + Soundbar
Prijs
Merk Sony Sony
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Standaard films en series streamen
Audio
Aantal speakers 2 4
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 49 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A G
Energieverbruik actief 88 W
Energieverbruik per jaar 122 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W