De Samsung Neo QLED 8K 65QN800A (2021) is een 65 inch grote televisie die je laat genieten van het kijken van televisie of je favoriete films. Je kijkt namelijk content in haarscherp, helder en gedetailleerd beeld. Deze televisie heeft namelijk een resolutie van maar liefst 8K, waardoor je geen enkel detail meer ontgaat. Daarvoor is veel rekenkracht nodig en deze vind je terug in de Neo AI Quantum Processor 8K. Tegenwoordig is nog niet veel materiaal in 8K te vinden, maar ook andere resoluties worden dankzij de processor opgeschaald.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | QE65QN800ATXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,3 cm |
| Diepte | 1,69 cm |
| Diepte inclusief voet | 30 cm |
| Gewicht | 22,7 kg |
| Hoogte | 82,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 89,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 30,8 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik actief | 370 W |
| Energieverbruik per jaar | 434 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Energieverbruik per 1000h | 242 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 328 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 8 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 70 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
| Q-Symphony | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Aantal HDMI poorten | 4 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0, 2.1 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Samsung One Remote | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Tizen |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Scherpte | 8K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Mini-led |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 15,4 ms |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung QLED |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Ambient Mode | Ja |
| Art Mode | Nee |
| One Connect Box | Ja |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |