Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HTXF9000.CEL |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 93 cm |
| Breedte inclusief voet | 145 cm |
| Breedte subwoofer | 19 cm |
| Diepte | 8,5 cm |
| Diepte inclusief voet | 31,6 cm |
| Diepte subwoofer | 39 cm |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Hoogte | 5,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 89,9 cm |
| Hoogte subwoofer | 38 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Middenklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Radio | Nee |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 26,3 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
Connectiviteit
| Aantal zones (audio) | 10 |
| Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit multiroom | Draadloos |
| Multiroom audio | Ja |
| Multiroom functies | Zones afzonderlijk |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Nee |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 2 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Stereo, Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | Virtual surround sound |
| Surround systemen | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 127 W |
| Energieverbruik per jaar | 176 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Neutraal |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |