Product naam Sony KD-65AF9 Philips 55OLED934 - Ambilight
Sony KD-65AF9 Philips 55OLED934 - Ambilight
Prijs
Merk Sony Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 8 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Uitstekend
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 55 inch
Schermtype OLED OLED
Energieverbruik
Energieklasse B B
Energieverbruik actief 190 W 191 W
Energieverbruik per jaar 264 kWh 279 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W