Laatst bekende prijs:
Product
| Fabrikantcode | 55OLED934/12 |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,78 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 112,78 cm |
| Diepte | 5,23 cm |
| Diepte inclusief voet | 25,2 cm |
| Gewicht | 21,2 kg |
| Hoogte | 70,56 cm |
| Hoogte inclusief voet | 77,03 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 25,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 191 W |
| Energieverbruik per jaar | 279 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 50 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |