Met de Philips 65OLED854 - Ambilight haal je een meesterwerk in huis op het gebied van beeldkwaliteit, design en entertainment beleving. Deze prachtige 65 inch OLED-televisie van Philips tilt jouw kijkervaring naar een heel nieuw niveau en dompelt je onder in een wereld van schitterende kleuren, haarscherp beeld en indrukwekkend geluid.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 65OLED854/12 |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,87 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,87 cm |
| Diepte | 5,23 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,3 cm |
| Gewicht | 27,9 kg |
| Hoogte | 82,97 cm |
| Hoogte inclusief voet | 85,71 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 30,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 m |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik per jaar | 276 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 50 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| Draaibare voet | Ja |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |