Op zoek naar een TV met indrukwekkende beeldkwaliteit en subliem geluid? Dan is de Sony XR-55A84LAEP precies wat je nodig hebt! Met zijn 55 inch formaat en UHD-resolutie is deze TV een ware eyecatcher in je woonkamer. Maar deze televisie biedt zoveel meer dan alleen een scherp beeld. Het gevoel dat dit product oproept is er een van pure kwaliteit en optimaal entertainment.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:9 |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | OLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen | 14:9, Zoom |
| Motion interpolation technologie | OLED Motion |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| Inchmaat | 55 inch (140 cm) |
| Ondersteund beeldformaat | JPEG, WBMP |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 100 Hz, 120 Hz |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Operating systeem versie | 10 |
| Screen mirroring | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | No |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Google TV |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | OLED |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| Modeljaar | 2023 |
| Dolby Vision | Yes |
| Type tv | Sony Bravia XR |
| One Connect Box | No |
| Ambilight | No |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1342 mm |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Gewicht verpakking | 25 kg |
| Hoogte verpakking | 842 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1227 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 327 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 738 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 53 mm |
| Gewicht (met standaard) | 18,8 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 17,9 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1227 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 712 mm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Audio
| Gemiddeld vermogen | 50 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS, Dolby Atmos, DTS Digital Surround |
| Technologie voor decoderen van geluid | DTS Digital Surround |
| Ondersteund audioformaat | FLAC, LPCM, MP3, MP4, WAV |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Geluidsmodi | Bioscoop, Dialoog, Dolby Audio, Muziek, Sporten, Standaard |
Video
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Formaat analoog signaal | NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL, PAL BG, PAL DK, SECAM, SECAM B/G, SECAM D/K |
| Ondersteunde videoformaten | 3GPP |
| Videocompressieformaten | AVC, AVCHD, HDV, MP4, MPEG1, MPEG2 |
Netwerk
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Browsen | Yes |
| Wifi | Yes |
| Internet TV | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 300 x 300 mm |
| VESA-montage | Yes |
| Oprolbaar scherm | No |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 5 |
| Bluetooth | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Stand kleur | Zilver |
| Afstandsbediening inbegrepen | Yes |
| Aan/uit-timer | Yes |
| Omgevingslichtsensor | Yes |
| Slaaptimer | Yes |
Poorten & interfaces
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| HDCP | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HID, HOGP, SPP |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Composiet video-ingang | 1 |
| Aantal RF-poorten | 1 |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Miracast | Yes |
Teletext
| Teletext | Yes |
| Teletekst | 1000 pagina's |
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
| Ondersteunende TV bands | UHF, VHF |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 83 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 97 kWu |
| Energiezuinige modus | Yes |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |