Lees verder
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Product
Fabrikantcode XR48A90KAEP
Garantie 2 jaar
Merk Sony
Oude apparaat gratis retour Ja
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Audio
Aantal speakers 3
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) 25 W
Subwoofer Nee
Ingebouwde soundbar Nee
Geluidskwaliteit Goed
Dolby Atmos ondersteuning Ja
Sony Acoustic Surface Ja
Aansluitingen
Hoofdtelefoon aansluiting Nee
Usb-aansluiting Ja
HDMI-aansluiting Ja
Composite aansluiting Ja
Aantal HDMI poorten 4
Antenne-aansluiting Ja
Component-aansluiting Nee
Digitaal optische aansluiting Ja
HDMI ARC (Audio Return Channel) Ja
Netwerkaansluiting Ja
RCA aansluiting Nee
SCART-aansluiting Nee
VGA-aansluiting Nee
Versie female HDMI Type A poort 2.0b, 2.1
HDMI eARC Ja
Bediening
Afstandsbediening meegeleverd Ja
Bediening via Android app Ja
Bediening via app Ja
Bediening via Apple app Ja
Spraakbesturing Ja
Smart tv
Bluetooth Ja
DLNA Ja
Smart platform Google Tv
Smart TV Ja
Wifi ingebouwd Ja
Type smart platform Uitgebreid
AirPlay Ja
Versie AirPlay AirPlay 2
Mediaspeler Ja
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit Uitstekend
Schermtype OLED
Schermdiagonaal 48 inch
Scherpte 4K (UHD)
Verversingssnelheid 100 Hz
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Aanbevolen televisie gebruik Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Series en films streamen
Aanbevolen kijkafstand tot tv 2 - 3 meter
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit Uitstekend
Pixelstructuur WRGB
Local dimming Ja
Type local dimming Self-emitting
HDR ondersteuning Ja
Type HDR Dolby Vision, HDR10, HLG
Processor kernen Quad core (4)
Input lag 8,5 ms
Sony Triluminos Ja
Speciale eigenschappen
Slaaptimer Ja
Lichtsensor Ja
Teletext Ja
Draaibare voet Nee
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid Ja
VESA standaard 200 mm x 300 mm