Ervaar de ultieme kijkervaring met de Sony KD-85XH9096 85 inch 4K Ultra HD Smart TV. Deze prachtige televisie tilt jouw kijkplezier naar een hoger niveau en dompelt je onder in een wereld vol verbluffende beelden en helder geluid.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD85XH9096BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 189,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 189,9 cm |
| Diepte | 44,1 cm |
| Diepte inclusief voet | 7,2 cm |
| Gewicht | 45,8 kg |
| Hoogte | 108,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 116,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 47,7 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 223 W |
| Energieverbruik per jaar | 309 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |