Product naam Sony KD-75XH9505 + Soundbar LG OLED55GX6LA + Soundbar Sony KD-43X85J (2021) + Soundbar
Sony KD-75XH9505 + Soundbar LG OLED55GX6LA + Soundbar Sony KD-43X85J (2021) + Soundbar
Prijs
Merk Sony LG Sony
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 4 4
Audio
Aantal speakers 4 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B A G
Energieverbruik actief 375 W 115 W
Energieverbruik per jaar 343 kWh 160 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W