De Sony KD-75XH9505 televisie in combinatie met een bijpassende soundbar vormt een perfecte set voor een meeslepende kijkervaring in jouw eigen woonkamer. Met zijn imposante formaat van 75 inch en prachtige beeldkwaliteit dompelt deze televisie je onder in een wereld van levensechte kleuren, scherpe contrasten en haarscherpe details. Of je nu geniet van je favoriete films, series, sportwedstrijden of games, met de Sony KD-75XH9505 beleef je elke scène intenser en realistischer dan ooit tevoren.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HTZF9.CEL |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Breedte inclusief voet | 167,2 cm |
| Breedte subwoofer | 19 cm |
| Diepte | 9,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 41,5 cm |
| Diepte subwoofer | 39 cm |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 104,8 cm |
| Hoogte subwoofer | 38 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Topklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 35,6 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
Connectiviteit
| AirPlay | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Nee |
| Fireconnect | Ja |
| Google Cast | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| SonosNet | Nee |
| Speelt van netwerk | Ja |
| Spotify Connect | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 3 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Stereo, Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | Virtual surround sound |
| Surround systemen | DTS, DTS-HD Master, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Radio | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 18,5 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 375 W |
| Energieverbruik per jaar | 343 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 30 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |