Product naam Sony KD-75XF8596 TCL 55C731 (2022) TCL 75C731 (2022)
Sony KD-75XF8596 TCL 55C731 (2022) TCL 75C731 (2022)
Prijs
Merk Sony TCL TCL
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 75 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+
Energieverbruik actief 149 W
Energieverbruik per jaar 207 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W