Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD75XF8596BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 167,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 167,3 cm |
| Diepte | 5,4 cm |
| Diepte inclusief voet | 18,8 cm |
| Gewicht | 38,9 kg |
| Hoogte | 96,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 103,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 40,1 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 13 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Motionflow XR (Sony) | 1000 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 149 W |
| Energieverbruik per jaar | 207 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Nee |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |