Product naam Sony KD-65XH9505 + Soundbar Sony Bravia KD-50X85KP (2022)
Sony KD-65XH9505 + Soundbar Sony Bravia KD-50X85KP (2022)
Prijs
Merk Sony Sony
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 4
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B
Energieverbruik actief 314 W
Energieverbruik per jaar 277 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W