Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HTZF9.CEL |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Breedte inclusief voet | 144,8 cm |
| Breedte subwoofer | 19 cm |
| Diepte | 9,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 35,3 cm |
| Diepte subwoofer | 39 cm |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,6 cm |
| Hoogte subwoofer | 38 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Topklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 23,7 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
Connectiviteit
| AirPlay | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Nee |
| Fireconnect | Ja |
| Google Cast | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| SonosNet | Nee |
| Speelt van netwerk | Ja |
| Spotify Connect | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 3 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Stereo, Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | Virtual surround sound |
| Surround systemen | DTS, DTS-HD Master, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Radio | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 10 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 314 W |
| Energieverbruik per jaar | 277 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 30 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |