Product naam Sony KD-65XH9005 + Soundbar Samsung QLED 75Q64A + Soundbar
Sony KD-65XH9005 + Soundbar Samsung QLED 75Q64A + Soundbar
Prijs
Merk Sony Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 3
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A E
Energieverbruik actief 143 W
Energieverbruik per jaar 198 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W