Haal het bioscoopgevoel naar jouw eigen woonkamer met de Sony KD-49XH8505 + Soundbar. Deze combinatie van een hoogwaardige 49 inch Sony TV en een krachtige soundbar biedt een ongeëvenaarde kijk- en luisterervaring. Laat je onderdompelen in indrukwekkend beeld en geluid vanuit het comfort van je eigen bank.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HTX8500.CEL |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 89 cm |
| Breedte inclusief voet | 109,7 cm |
| Diepte | 9,6 cm |
| Diepte inclusief voet | 27,9 cm |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Gewicht | 5 kg |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 69,9 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Middenklasse |
| Losse subwoofer | Nee |
| Montage mogelijk | Nee |
| Samenstelling speakers | 1 speaker |
| Totaalgewicht met voet | 21,4 kg |
| Type speaker | Soundbar |
Connectiviteit
| Bluetooth | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Nee |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 2 |
| Aantal subwooferkanalen | 2 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | Virtual surround sound |
| Surround systemen | DTS, DTS-HD Master, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Radio | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Goed |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 13 ms |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 49 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 105 W |
| Energieverbruik per jaar | 146 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |