Met de Sony KD-65XH9005 breng je entertainment naar een hoger niveau. Deze indrukwekkende 4K Ultra HD televisie biedt een verbluffende kijkervaring die al je zintuigen prikkelt. Met zijn grote schermformaat van 65 inch en de geavanceerde technologieën van Sony, word je ondergedompeld in beelden van ongekende helderheid, detail en kleurnauwkeurigheid.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD65XH9005BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 145 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 145 cm |
| Diepte | 7 cm |
| Diepte inclusief voet | 33,8 cm |
| Gewicht | 22,2 kg |
| Hoogte | 83,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 23,2 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 7,2 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 143 W |
| Energieverbruik per jaar | 198 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |