Product naam Sony KD-65XF8505 TCL 43C635 (2022)
Sony KD-65XF8505 TCL 43C635 (2022)
Prijs
Merk Sony TCL
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 2
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+
Energieverbruik actief 120 W
Energieverbruik per jaar 166 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W