Product naam Sony KD-49XG9005 + Soundbar Samsung Crystal UHD 43TU7020 + Soundbar
Sony KD-49XG9005 + Soundbar Samsung Crystal UHD 43TU7020 + Soundbar
Prijs
Merk Sony Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 2 2
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Standaard films en series streamen
Curved
Schermdiagonaal 49 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B G
Energieverbruik actief 114 W
Energieverbruik per jaar 158 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W