Met een indrukwekkend formaat van 49 inch en een haarscherpe 4K-resolutie levert de Sony KD-49XG9005 keer op keer adembenemende beelden. Elk detail wordt nauwkeurig weergegeven voor een levensechte kijkervaring. De krachtige Soundbar zorgt vervolgens voor een rijk en gebalanceerd geluid, waardoor je het gevoel krijgt middenin de actie te zitten.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HTX8500.CEL |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 89 cm |
| Breedte inclusief voet | 109,3 cm |
| Diepte | 9,6 cm |
| Diepte inclusief voet | 27,4 cm |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Gewicht | 5 kg |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 69,9 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Middenklasse |
| Losse subwoofer | Nee |
| Montage mogelijk | Nee |
| Radio | Nee |
| Samenstelling speakers | 1 speaker |
| Totaalgewicht met voet | 14,6 kg |
| Type speaker | Soundbar |
Connectiviteit
| Bluetooth | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Nee |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 2 |
| Aantal subwooferkanalen | 2 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | Virtual surround sound |
| Surround systemen | DTS, DTS-HD Master, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 49 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 114 W |
| Energieverbruik per jaar | 158 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |