Product naam Sony KD-49XG8505 + Soundbar Toshiba 50QA4C63DG (2021)
Sony KD-49XG8505 + Soundbar Toshiba 50QA4C63DG (2021)
Prijs
Merk Sony Toshiba
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 2 3
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Standaard films en series streamen
Curved
Schermdiagonaal 49 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B
Energieverbruik actief 114 W
Energieverbruik per jaar 158 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W