Met de Samsung QLED 8K 65Q950TS (2020) haal je 65 inch aan kijkplezier in huis. Deze televisie heeft een QLED-scherm en een 8K resolutie, zodat je zelfs de fijnste details haarscherp ziet. Op die manier geniet je optimaal van al je favoriete films en series. Doordat het hier gaat om een QLED-paneel, zijn er rijke, pure kleuren en een hoge helderheid.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | QE65Q950TSLXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 143,31 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 143,31 cm |
| Diepte | 1,5 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,19 cm |
| Gewicht | 26,5 kg |
| Hoogte | 81,43 cm |
| Hoogte inclusief voet | 88,11 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 31,1 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15,4 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung QLED |
| Picture Quality Index (Samsung) | 4700 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 8K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik actief | 344 W |
| Energieverbruik per jaar | 477 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 70 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Thuisbioscoop |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |