Product naam Sony KD-49XG8096 LG 70UM7100
Sony KD-49XG8096 LG 70UM7100
Prijs
Merk Sony LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 49 inch 70 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A
Energieverbruik actief 77 W 177 W
Energieverbruik per jaar 107 kWh 245 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W