De Sony KD-49XG8096 is een 49 inch 4K Ultra HD Smart TV, waardoor je kunt genieten van adembenemende details en intense kleuren. Met de HDR-ondersteuning en de X-Reality PRO-beeldprocessor levert deze televisie een verbluffende beeldkwaliteit, waarbij elk detail tot leven komt. Of je nu films kijkt, games speelt of je favoriete series binge-watcht, elk moment zal een meeslepende ervaring zijn.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD49XG8096BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 110,2 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 110,2 cm |
| Diepte | 5,7 cm |
| Diepte inclusief voet | 26 cm |
| Gewicht | 11,8 kg |
| Hoogte | 64,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 70,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 12,4 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Motionflow XR (Sony) | 400 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 49 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 77 W |
| Energieverbruik per jaar | 107 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |