Product naam Sony KD-49XF8505 LG 55SK8000
Sony KD-49XF8505 LG 55SK8000
Prijs
Merk Sony LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 49 inch 55 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A
Energieverbruik actief 88 W 88 W
Energieverbruik per jaar 122 kWh 122 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W