Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HTMT300.CEL |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Garantie retour atelier |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 50 cm |
| Breedte inclusief voet | 96,5 cm |
| Breedte subwoofer | 9,5 cm |
| Diepte | 10,3 cm |
| Diepte inclusief voet | 26 cm |
| Diepte subwoofer | 38,3 cm |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Hoogte | 5,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 65,8 cm |
| Hoogte subwoofer | 36,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Basisklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Nee |
| Radio | Nee |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 11,3 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
Connectiviteit
| Bluetooth | Ja |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Ja |
| Speelt van netwerk | Nee |
| Wifi ingebouwd | Nee |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 2 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Hi-res audio | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 76 W |
| Energieverbruik per jaar | 105 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 200 mm |