Product
| Fabrikantcode | KD43XF7004BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 27,8 cm |
| Gewicht | 9,8 kg |
| Hoogte | 57,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 63 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 10,4 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 19 ms |
| Kijkafstand | 2 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Motionflow XR (Sony) | 200 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 95 W |
| Energieverbruik per jaar | 64 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Nee |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard gamen, Standaard films en series streamen |
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Antwerpen, Zaventem |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 100 mm |