Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | KD65X82JAEP |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Breedte verpakking | 156.5 cm |
| Hoogte verpakking | 95.5 cm |
| Diepte verpakking | 18 cm |
| Omtrek verpakking | 383.5 cm |
| Totaalgewicht incl. verpakking | 33 kg |
| Aanvullende garantie-informatie | Geen aanvullende garantie-informatie |
| VESA-standaard | 300 x 300 mm |
| Diepte zonder standvoet | 7.1cm |
| Afmetingen zonder voet (B/H/D) | 146.2 cm / 84.2 cm / 7.1 cm |
| Afmetingen met voet (B/H/D) | 146.2 cm / 91.1 cm / 32.4 cm |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.25m |
| Kleur standvoet | Zwart |
| Certificaties | Ziggo |
| Gewicht zonder voet | 21.6kg |
| Gewicht met voet | 22.5kg |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Led-tv |
|---|---|
| Artikelnummer | 1691856 |
| Besturingssysteem | Android TV |
| Processor | Quad core |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 165cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 65inch |
| 3D | nee |
| Type display | Led |
| Beeldresolutie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | Nee |
| Smart tv | Ja |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 165 cm / 65 inch |
| Aanvullende informatie besturingssysteem | Android TV |
Uitvoering
| Spraakbesturing | Ja |
| Te verbinden met app | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Ambilight | Nee |
| Dvd-speler | Nee |
| Elektronische programmagids (EPG) | ja |
| Beeld-in-beeld (PiP) | Nee |
| Automatische zenderprogrammering | ja |
| Eco-modus | Ja |
| CI+ | Ja |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
| Update policy | Onbekend |
| Updatebeleid | Onbekend |
Energieverbruik data
| Jaarlijks energieverbruik | 201 kWh |
| EU-energie-efficientieschaal | A - G |
| Energieverbruik ingeschakeld | 241 W |
| Energieverbruik in uit-stand | 0.5 W |
Uitvoering beeld
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Led-backlight | Ja |
| Beeldfrequentie | 50 Hz |
| Beeldoptimalisatie | Motionflow XR 400Hz (Native 50Hz), 4K HDR Processor X1, 4K X-Reality PRO, Live Colour-technologie,TRILUMINOS PRO, Dynamische contrastverbetering, Object-based HDR remaster, Auto mode |
| Led-technologie | Direct led |
| High Dynamic Range (HDR) | Ja |
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | G |
| Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) | 130kWh |
| Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) | 193kWh |
| EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) | A-G |
Ontvangst
| Ingebouwde tuners | DVB-T, DVB-T2 (H.264), DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
|---|
Geluid
| Muziekvermogen | 10 W +10 W |