Product naam Samsung UHD 43TU7090 (2020) Salora 43UA7504
Samsung UHD 43TU7090 (2020) Salora 43UA7504
Prijs
Merk Samsung Salora
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 2 3
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Series en films streamen, Standaard tv kijken
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 43 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A+
Energieverbruik actief 67 W 54 W
Energieverbruik per jaar 98 kWh 78 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W