Geniet van een indrukwekkende kijkervaring met de Samsung UHD 43TU7090 (2020) televisie. Met zijn verbluffende Ultra High Definition resolutie en 43 inch schermgrootte, dompelt dit toestel je onder in levendige kleuren, haarscherpe details en meeslepende geluidskwaliteit. Of je nu naar je favoriete films kijkt, spannende games speelt of gewoon TV-programma's streamt, deze Samsung TV biedt je een visuele ervaring van topkwaliteit.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE43TU7090SXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 96,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 96,3 cm |
| Diepte | 5,95 cm |
| Diepte inclusief voet | 19,25 cm |
| Gewicht | 8,1 kg |
| Hoogte | 55,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 62,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 8,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15 ms |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung Dynamic Crystal Color |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2000 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+ |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 67 W |
| Energieverbruik per jaar | 98 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |