Met een scherm van 55 inch brengt de Samsung UE55NU8500 elk beeld tot leven met helderheid en scherpte die je zullen verbazen. Geniet van haarscherpe details en levendige kleuren die zelfs de kleinste nuances vastleggen. Of je nu naar films kijkt, games speelt of gewoon TV kijkt, deze televisie levert een indrukwekkende beeldkwaliteit die je volledig in de actie trekt.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE55NU8500LXXN |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,52 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 122,52 cm |
| Diepte | 9,72 cm |
| Diepte inclusief voet | 33,77 cm |
| Gewicht | 17,7 kg |
| Hoogte | 71,05 cm |
| Hoogte inclusief voet | 78,96 cm |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 19,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Ja |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 10 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung Dynamic Crystal Color |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2700 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 99 W |
| Energieverbruik per jaar | 137 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |