Product naam Samsung QLED 8K 75Q950TS + soundbar LG OLED65CX6LA (2020) + Soundbar + Optische kabel
Samsung QLED 8K 75Q950TS + soundbar LG OLED65CX6LA (2020) + Soundbar + Optische kabel
Prijs
Merk Samsung LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Thuisbioscoop
Audio
Aantal speakers 4 4
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse C A
Energieverbruik actief 389 W 137 W
Energieverbruik per jaar 540 kWh 190 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W