Let op: deze tv heeft een groot formaat van 75 inch. Wij adviseren daarom een minimale kijkafstand van 3,5 meter.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Let op: deze tv heeft een groot formaat van 75 inch. Wij adviseren daarom een minimale kijkafstand van 3,5 meter. Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HW-Q950T/XN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Ja |
|---|---|
| Breedte | 21 cm |
| Breedte achter speaker | 12 cm |
| Breedte inclusief voet | 165,48 cm |
| Breedte subwoofer | 40,3 cm |
| Diepte | 40,3 cm |
| Diepte achter speaker | 210 cm |
| Diepte inclusief voet | 30,74 cm |
| Diepte subwoofer | 21 cm |
| Draadloze achterspeakers | Nee |
| Draadloze subwoofer | Nee |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Gewicht | 9,8 kg |
| Hoogte | 40,3 cm |
| Hoogte achter speaker | 14,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 100,9 cm |
| Hoogte subwoofer | 40,3 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Samenstelling speakers | 7 speakers + sub |
| Totaalgewicht met voet | 44 kg |
| Type speaker | Soundbar |
Connectiviteit
| AirPlay | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Nee |
| Fireconnect | Nee |
| Google Cast | Nee |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| SonosNet | Nee |
| Speelt van netwerk | Ja |
| Spotify Connect | Nee |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 9 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Nee |
| Surround sound | Dolby Atmos |
| Surround systemen | DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
| Radio | Nee |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15,4 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung QLED |
| Picture Quality Index (Samsung) | 4700 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 8K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik actief | 389 W |
| Energieverbruik per jaar | 540 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 70 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Thuisbioscoop |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |