Product naam Samsung QLED 8K 65Q950TS (2020) Samsung QLED 75Q80T + Soundbar
Samsung QLED 8K 65Q950TS (2020) Samsung QLED 75Q80T + Soundbar
Prijs
Merk Samsung Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 75 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse D A
Energieverbruik actief 344 W 201 W
Energieverbruik per jaar 477 kWh 279 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W