Product naam Samsung QE65Q82R - QLED + Soundbar LG 43NANO756PR (2021) + Soundbar
Samsung QE65Q82R - QLED + Soundbar LG 43NANO756PR (2021) + Soundbar
Prijs
Merk Samsung LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Uitstekend
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B G
Energieverbruik actief 167 W
Energieverbruik per jaar 232 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W