Het 65 inch QLED-scherm van Samsung levert levendige kleuren, diepe zwarttinten en heldere details. Dankzij Quantum Dot-technologie geniet je van een breder kleurenspectrum en een uitstekende helderheid, zelfs in goed verlichte ruimtes. Of je nu geniet van een zonnige scène of een spannende nachtelijke actiescène, elke nuance komt tot leven op dit scherm.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | HW-Q70R/XN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Samsung |
Fysieke eigenschappen
| Achterspeakers | Nee |
|---|---|
| Breedte | 110 cm |
| Breedte inclusief voet | 144,95 cm |
| Breedte subwoofer | 21 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Diepte inclusief voet | 32,26 cm |
| Diepte subwoofer | 40 cm |
| Draadloze subwoofer | Ja |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Gewicht | 16,3 kg |
| Hoogte | 5,2 cm |
| Hoogte inclusief voet | 91,79 cm |
| Hoogte subwoofer | 40 cm |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitsklasse | Topklasse |
| Losse subwoofer | Ja |
| Montage mogelijk | Ja |
| Radio | Nee |
| Samenstelling speakers | 1 speaker + sub |
| Totaalgewicht met voet | 28,1 kg |
| Type speaker | Soundbar |
| Type subwoofer | Draadloos |
Connectiviteit
| AirPlay | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Fireconnect | Nee |
| Google Cast | Nee |
| Multiroom audio | Nee |
| NFC | Nee |
| SonosNet | Nee |
| Speelt van netwerk | Ja |
| Spotify Connect | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
| Wifi ingebouwd | Ja |
Geluid
| Aantal audio kanalen | 3 |
| Aantal subwooferkanalen | 1 |
| DTS | Ja |
| Geluidsweergave | Surround |
| Hi-res audio | Ja |
| Surround sound | Dolby Atmos |
| Surround systemen | DSP Programs, DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15,4 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung QLED |
| Picture Quality Index (Samsung) | 3800 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 167 W |
| Energieverbruik per jaar | 232 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |