Product naam Philips 65OLED805 - Ambilight (2020) TCL 43p615
Philips 65OLED805 - Ambilight (2020) TCL 43p615
Prijs
Merk Philips TCL
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4
Audio
Aantal speakers 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype OLED
Energieverbruik
Energieklasse B
Energieverbruik actief 187 W
Energieverbruik per jaar 274 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W