Product
| Fabrikantcode | 65OLED805/12 |
| Merk | Philips |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,87 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,87 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 26 cm |
| Gewicht | 27,9 kg |
| Hoogte | 82,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 84,6 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 28,4 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 30 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 187 W |
| Energieverbruik per jaar | 274 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 50 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |