Product naam Philips 55PUS7303 - Ambilight LG 65UK6300
Philips 55PUS7303 - Ambilight LG 65UK6300
Prijs
Merk Philips LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 3
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 55 inch 65 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+ A
Energieverbruik actief 86 W 147 W
Energieverbruik per jaar 126 kWh 204 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,5 W