Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 55PUS7303/12 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Philips |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 124,42 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 124,42 cm |
| Diepte | 6,82 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,63 cm |
| Gewicht | 15,3 kg |
| Hoogte | 72,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 78,12 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 16,1 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Ja |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 32 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Perfect Motion Rate (Philips) | 1600 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type ambilight | 3-zijdig Ambilight |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 86 W |
| Energieverbruik per jaar | 126 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard gamen, Standaard films en series streamen |
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |