Product naam Panasonic TX-65HZW984 (2020) Panasonic TX-49HXW944 (2020)
Panasonic TX-65HZW984 (2020) Panasonic TX-49HXW944 (2020)
Prijs
Merk Panasonic Panasonic
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 49 inch
Schermtype OLED LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A+
Energieverbruik actief 138 W 68 W
Energieverbruik per jaar 191 kWh 95 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W