Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | TX-65HZW984 |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,9 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 35 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Hoogte | 83,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 89,6 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 32 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 25 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 138 W |
| Energieverbruik per jaar | 191 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 30 W |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |