Product naam Panasonic TX-65FZW954 LG 75SM9900PLA
Panasonic TX-65FZW954 LG 75SM9900PLA
Prijs
Merk Panasonic LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch 75 inch
Schermtype OLED LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A B
Energieverbruik actief 158 W 272 W
Energieverbruik per jaar 219 kWh 377 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,5 W