Met de Panasonic TX-65FZW954 haal je echt bioscoopkwaliteit naar je eigen woonkamer. Deze UHD OLED televisie levert een verbluffende beeldkwaliteit met diepe zwarttinten, heldere kleuren en ongekend contrast. Elke scène komt tot leven op het grote scherm van 65 inch, waardoor je als het ware wordt meegesleept in je favoriete films, series en games.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | TX-65FZW954 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Panasonic |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,9 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,9 cm |
| Diepte | 6,2 cm |
| Diepte inclusief voet | 33 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Hoogte | 83,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,9 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 36 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 22 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 158 W |
| Energieverbruik per jaar | 219 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 80 W |
| Subwoofer | Ja |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |