Product naam Panasonic TX-55HZW984 (2020) Sony Bravia KD-55X80J (2021)
Panasonic TX-55HZW984 (2020) Sony Bravia KD-55X80J (2021)
Prijs
Merk Panasonic Sony
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 55 inch
Schermtype OLED
Energieverbruik
Energieklasse A G
Energieverbruik actief 105 W
Energieverbruik per jaar 146 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W