Het eerste wat opvalt aan de Panasonic TX-55HZW984 is het prachtige 55 inch OLED-scherm. Dit display levert diepe zwarttinten, heldere kleuren en een ongekende contrastverhouding. Elk detail komt tot leven, waardoor je beelden op een compleet nieuwe manier kunt ervaren. Of je nu kijkt naar een spannende actiescène of een rustgevend natuurlandschap, je zult versteld staan van de kwaliteit van het beeld.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | TX-55HZW984 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Panasonic |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,8 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 122,8 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 35 cm |
| Gewicht | 21 kg |
| Hoogte | 71,2 cm |
| Hoogte inclusief voet | 77,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 26 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 25 ms |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 105 W |
| Energieverbruik per jaar | 146 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 30 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |