Product
| Fabrikantcode | TX-55HZW2004 |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 122,5 cm |
| Diepte | 7,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 31 cm |
| Gewicht | 26,5 kg |
| Hoogte | 76,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 78,3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 33 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 25 ms |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 144 W |
| Energieverbruik per jaar | 158 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
Audio
| Aantal speakers | 3 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 140 W |
| Subwoofer | Ja |
| Ingebouwde soundbar | Ja |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |