Product naam Sony KD-75XH9505 Panasonic TX-55HZW2004 (2020)
Sony KD-75XH9505 Panasonic TX-55HZW2004 (2020)
Prijs
Merk Sony Panasonic
Audio
Aantal speakers 4 3
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch 55 inch
Schermtype LED-LCD OLED
Energieverbruik
Energieklasse B A
Energieverbruik actief 375 W 144 W
Energieverbruik per jaar 343 kWh 158 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W