Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | TX-55FZW804 |
| Diepte | 6,2 cm |
| Diepte inclusief voet | 30 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Hoogte | 71,3 cm |
| Hoogte inclusief voet | 77,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 27,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Input lag | 22 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 119 W |
| Energieverbruik per jaar | 165 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Matig |
| Subwoofer | Ja |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Neutraal |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Amsterdam |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |